Medarbeidere

Kontaktinfo

For generell informasjon

Telefon: 23 10 36 20
E-post: info@axelsons.no

Personal

Richard Axelson Bilde
Richard Axelson
VD
Tel: +46 8 54 54 59 00
Mail: richard@axelsons.se
Mer info
VD for Axelsons Gymnastiska Institut, Axelsons Body Work School
Trine Spanien
Studierektor, Markedsansvarlig
Tel: 23 10 36 20
Mail: trine@axelsons.no
Mer info
Studierektor, Markedsansvarlig, Webredaktør
Hovedlærer Soneterapi, lærer i Øreakupunktur, lærer på Yin Yogalærer
Yvonne Sjem
Daglig leder
Tel: 23 10 36 20
Mail: yvonne@axelsons.no
Mer info
Daglig leder, Studieansvarlig Massør, Massasjeterapeut
Husse Keshvari
Økonomi og Lokalansvarlig
Tel: 23 10 36 20
Mail: husse@axelsons.no
Mer info
Økonomi, Lokalansvarlig. Kursadminstrator Lymfemassasje og Kopping
Marianne Emilsen
Markedsassistent
Tel: 23 10 36 20
Mail: marianne@axelsons.no
Mer info
Sosiale medier, annonsering, salg
Merethe Bråthen
Kursadministrator, Resepsjonist
Tel: 23 10 36 20
Mail: merethe@axelsons.no
Mer info
Resepsjon. Kursadministrator Rosenmetoden, Rosenbevegelser, Healingmassasje, Massasje til husbruk
Edvard Eidem Kurka
IT-ansvarlig
Tel: 23 10 36 26
Mail: edvard@axelsons.no
Mer info
IT og Axelsons bookingsystem

Kursadministratører

Hovedlærere

Møt våre lærere og tidligere elever

Charlotte Kessels – Massør

Charlotte er fra Nederland og er opprinnelig utdannet førskolelærer. For å kunne

Gunn Odvold – yogalærer

Gunn Odvold, 44 år og mamma til to jenter på 13 og

Frode Østmoe – Yogamassasje

Frode jobber som gestaltterapeut og yogmassør/massør i Søgne, ei bygd mellom Kristiansand

Monica Opedal Rekve – Rosenmetoden

Kan du fortelle litt om deg selv og hvorfor du valgte Axelsons?

axelsons.no bruker innholdskapsler (cookies) for statistikk     Webutvikling

Laster ..